O autorceEloszki, tu Oliwka!


Fot&mua: Voodica Photography
Sukienka: Małgorzata Motas
Zbroja: Agnieszka Osipa
Na wstępie - ściągnijcie krawaty i poluzujcie kołnierzyki - to nie spotkanie u cioci, tylko luźne opinie o książkach :") Jestem flegmatyczko-choleryczką. W skrócie, wściekam się na te ładne czcionki bez polskich znaków, ale poddaję się szablonowi, który wiecznie mi nie pasuje. Uznaję się za fankę horrorów i ulicznego rapu, ale najbardziej lubię te romantyczne książki, a co drugie buty mam różowe. Kocham koty, ale najbardziej swoją Simcię. No i nie lubię się z matematyką, co w moim życiu zbyt często się ujawnia. Love sarcasm and love books. Na codzień się uczę, jestem też modelką.
3 komentarze :

 1. Oliwko, gdy coś napiszesz, aż chce się Ciebie poznać, ale na tym zdjeciu jesteś szalenie poważną kobietą :) Trzymam kciuki za karierę modelki, ale popisz jeszcze o książkach, wychodzi Ci to szalenie naturalnie.
  Buziaki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest ten moment, kiedy mnie całkowicie zatyka <3 Są w tych internetach jeszcze mili ludzie :D Bardzo dziękuję za tak miłe słowa, to dla mnie wielka motywacja! Kiedy taka świetna blogerka (od dawna czytam bloga!) pisze w ten sposób o moich recenzjach! Będę pisać na pewno! :)

   Dziękuję i serdecznie pozdrawiam :*

   Usuń
  2. Teraz to mnie zatkało <3 Są w blogosferze mili ludzie, naprawdę :)

   Usuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.